Menu

Jesienna sesja fotograficznaDrodzy Rodzice!

Dnia 04.10.2018 roku w naszym przedszkolu odbyła się zapowiadana wcześniej sesja fotograficzna wykonana przez firmę PlaySchool. Zdjęcia indywidualne i grupowe zostały wykonane w plenerze, w salach odpowiedniej grupy odbyły się również zdjęcia grupowe. Już w niedługim czasie będziemy informować o dostępie do strony internetowej, która posłuży Państwu do zamówienia wybranych przez siebie zdjęć. Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację dokumentującą dzisiejszy dzień. 

2 thoughts on “Jesienna sesja fotograficzna”

  1. EwaSz pisze:

    Witam serdecznie
    Czy znany jest czas otrzymania dostępu do zdjęć?

    1. przedszkole pisze:

      Nie, jak na razie PlaySchool nie poinformowało nas kiedy będą gotowe zdjęcia. Gdy tylko otrzymamy informacje na tem temat zostaną one Państwu niezwłocznie przekazane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *