Opis przedszkola

Przedstawiamy Państwu:

Niepubliczne Przedszkole Nad Jeziorem Długim w Olsztynie

Placówka funkcjonuje od 2004 roku. Budynek Przedszkola jest umiejscowiony w najpiękniejszej okolicy w Olsztynie, w pobliżu lasu, jeziora oraz niedaleko Plaży Miejskiej.

W PNJD dużą wagę przywiązujemy do zdrowego i aktywnego stylu życia. Staramy się, aby dzieci codziennie miały zapewniony ruch na świeżym powietrzu, czemu sprzyja malownicza okolica.

Na terenie przedszkola znajduje się również duży ogród wyposażony w sprzęt do zabawy dla dzieci.

W przedszkolu staramy się rozbudzać w dzieciach wszystkie sfery aktywności oraz zainteresowania. Wszystkie dzieci raz w tygodniu uczestniczą w zajęciach z ceramiki, rytmiki zaś dwa razy w tygodniu odbywają się zajęcia z języka angielskiego. Dzieci potrzebujące wsparcia są objęte zajęciami korekcyjno-kompensacyjnymi, natomiast wymagające pracy nad mową mają zapewnioną opiekę logopedyczną.

W naszym przedszkolu bawią się, uczą i rozwijają wszystkie dzieci i te ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i te wybitnie zdolne, każdy maluch znajdzie u nas swoje miejsce 🙂

Poniżej przedstawiamy zdjęcia naszego Przedszkola 🙂